Zaznacz stronę

Ocieplenie stropu poddasza metodą wdmuchiwania wełną celulozową Isocell For You

Celuloza Isocell For You to doskonały materiał do ociepleń stropów poddaszy nieużytkowych zarówno wiązarów jak i tych betonowych. Izolacja sprawdza się też do skosów poddaszy użytkowych, stropodachów jak i ścian domów szkieletowych.

Izolacje celulozowa isocell for you

Materiał instalowany jest przy użyciu maszyn do wdmuchiwania dzięki czemu metoda ta zapewnia szybkie, szczelne i skuteczne wypełnienie każdej wolnej przestrzeni, całkowicie eliminując ryzyko popełnienia błędów wykonawczych jakie są częstym problemem podczas ręcznego układania wełny.

Ocieplenie stropu celulozą Isocell For You:

  • szczelnie i bez łączeń wypełnia każdą wolną przestrzeń,
  • pozwala na obniżenie kosztów ogrzewania budynku zimą,
  • zapewnia najwyższą ochronę przed letnim przegrzewaniem dzięki wysokiemu ciepłu właściwemu,
  • daje wysoki komfort dla mieszkańców dzięki większej stabilności temperaturowej wewnątrz pomieszczeń użytkowych,
  • poprawia akustykę izolując nas od zewnętrznego hałasu.
Dlaczego celuloza Isocell For You?

Mamy status autoryzowanego wykonawcy nadany przez Isocell GmbH

Gwarantujemy profesjonalne wykonanie izolacji

Usługi wdmuchiwania świadczymy na terenie całej Polski

To skuteczna izolacja termiczna o najniższym współczynniku przewodzenia ciepła 0,037 W/mK i wysokim cieple właściwym 2,15 kJ.

Poza tym to ekologiczny produkt, który pozwala na odzyskanie właściwości ukrytych w naturze.

W specjalnym procesie produkcji makulatura papieru gazetowego zamienia się w wyjątkowy i trwały wyrób do ociepleń budynków.

Tam, gdzie po przekroczeniu pewnych grubości izolacji, inne materiały nie dają realnych efektów lub ich koszt środowiskowy coraz dłużej się spłaca, celuloza wciąż szybko i skutecznie chroni Wasz dom i środowisko jako bufor CO2.

Jak wygląda ocieplenie stropu poddasza?
Izolacja domu szkieletowego

Niezależnie od rodzaju konstrukcji – strop drewniany lub betonowy na początek należy ustalić grubość izolacji jaka nas interesuje. W przypadku stropu drewnianego / wiązarowego w dalszym etapie należy wykonać suchą zabudowę sufitu. W zależności od przekroju konstrukcji między stelaż, a np. płytę gk należy zastosować paroizolację o stałym Sd, w tym celu warto skontaktować się z jednym z naszych doradców pod nr tel 667 668 058 lub e-mail: info@izolacje4u.pl który doradzi i zaproponuje odpowiednie rozwiązanie.

Odwiedź nas:
4U Izolacje Sp. z o.o.
ul. Henryka Wieniawskiego 40
Budynek B, lok. 101/102
93-564 Łódź

W przypadku stropu betonowego przygotowanie zależne jest od tego czy w przyszłości chcemy zaadaptować to pomieszczenie na strych / składzik czy nie. Jeśli nie to możemy od razu przejść do dalszych prac związanych z wykonaniem ocieplenia. W przypadku jeśli chcemy mieć tam miejsce na trzymanie chociażby „choinki” najczęściej przygotowuje się konstrukcję drewnianą z legarów podpartych na np. regulowanych stopach tarasowych, na których po wykonaniu izolacji będzie można ułożyć deskowanie lub płyty OSB.

Po wykonaniu prac przygotowawczych na miejsce inwestycji przyjeżdża jeden z naszych autoryzowanych wykonawców wraz z celulozą Isocell For You spakowaną w workach po 12,5 kg i maszyną do wdmuchiwania, która odpowiada za odpowiednie napowietrzenie i rozwłóknienie dostarczonego materiału.

Izolacja na górę transportowana jest za pomocą węży do wdmuchiwania, w tym przypadku nie ma potrzeby zagęszczać materiału, który swobodnie leży na płaskiej powierzchni. Izolacja całego dachu trwa zazwyczaj 1-2 dni roboczych.

W jakich rejonach kraju świadczymy swoje usługi?
Zadzwoń do nas:
Artur Dopadlik 667 668 187
Łukasz Dobrowolski 667 668 058
Robert Zaorski 667 668 241

Jesteśmy ogólnopolskim dystrybutorem celulozy Isocell For You a w kraju posiadamy sieć autoryzowanych wykonawców, którzy świadczą usługi wdmuchiwania wszędzie tam gdzie Nas potrzebujesz. Nasi wykonawcy posiadają odpowiedni sprzęt, bazują na ogromnej wiedzy teoretycznej jak i praktycznej posiadając wieloletnie doświadczenie. Autoryzacja 4U Izolacje Sp. z o.o. z mocy nadanej przez Isocell GmbH to gwarancja profesjonalnego wykonania izolacji i spokój na lata.

W przypadku jakichkolwiek pytań w zakresie izolacji Twojego poddasza służymy pomocą: 667 668 187

Wypełnij formularz kontaktowy:

Klikając  „Wyślij” oświadczasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania Twoich danych osobowych, które znajdują się w Polityce prywatności 4U Izolacje Sp. z o.o.
Skip to content