Zaznacz stronę

Ocieplamy poddasza, stropodachy i stropy oraz ściany szkieletowe

Ocieplamy wełną celulozową Isocell For You, sprzedajemy też wełnę celulozową Isocell For You

Izolacje celulozowa isocell for you
Dlaczego warto wybrać wełnę celulozową Isocell For You do ociepleń?

Celuloza Isocell For You to wyjątkowo skuteczna izolacja termiczna o najniższym współczynniku przewodzenia ciepła. Dom ocieplony celulozą ma niższe zapotrzebowanie na moc cieplną, niższe koszty i oszczędności na ogrzewaniu, wentylacji i klimatyzacji.

Celuloza Isocell For You to doskonały materiał do ocieplenia poddasza, ocieplenia stropodachu, ocieplenia stropu i ocieplenia ścian domów szkieletowych.

Celuloza Isocell For You to skuteczna izolacja termiczna o najniższym współczynniku przewodzenia ciepła 0,037 W/mK i wysokim cieple właściwym 2,15 kJ.

Celuloza Isocell For You to doskonały materiał do ociepleń stropów poddaszy nieużytkowych oraz poddaszy użytkowych stropów poddaszy nieużytkowych zarówno wiązarowych, jak i tych betonowych, skosów poddaszy użytkowych.

Celuloza Isocell For You to doskonały materiał do ociepleń stropów poddaszy nieużytkowych oraz poddaszy użytkowych stropów poddaszy nieużytkowych zarówno wiązarowych, jak i tych betonowych, skosów poddaszy użytkowych.

Izolacje celulozowa isocell for you
3 najważniejsze powody,
dla których warto nas wybrać
do wykonania ocieplenia
Mamy status autoryzowanego wykonawcy nadany przez Isocell GmbH

Gwarantujemy profesjonalne wykonanie izolacji

Usługi wdmuchiwania świadczymy na terenie całej Polski

Izolacje celulozowa isocell for you
Kolejne powody dlaczego nas warto wybrać do ociepleń
Świadczymy usługi bazując na ogromnej wiedzy teoretycznej i praktycznej

Jesteśmy zespołem specjalistów z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży izolacyjnej

Usługi wykonujemy specjalistyczną maszyną do wykonania ocieplenia

Wykonujemy ocieplenia budynków wełną celulozową, wełną mineralną i granulatami

Jesteśmy ogólnopolskim dystrybutorem celulozy Isocell For You

Izolacje celulozowa isocell for you
Właściwości termiczne i akustyczne wełny celulozowej Isocell For You
Minimalizuje zbędną, nieprzynoszącą korzyści logistykę przewozu materiałów. Zmniejsza koszty wykonywania poprawek dociepleń

Zapewnia stały współczynnik przewodzenia ciepła (najniższy wśród materiałów celulozowych!)

Stałość bezpieczeństwa pożarowego – niezmienna klasa reakcji na ogień

Charakteryzuje się optymalną opornością na przepływ powietrza (nawet w najniższych gęstościach)

Zapobiega powstawaniu przewiewów i doszczelnia budynki

Zapobiega konwekcyjnym ruchom powietrza, zwiększających straty ciepła w materiałach włóknistych

Poprawia izolacyjność akustyczną budynków

Stabilizuje materiał, zapobiegając osiadaniu w zamkniętych przestrzeniach (SC 0 – brak osiadania)

Minimalizuje osiadanie wełny celulozowej jako ocieplenia stropu i ocieplenia stropodachu do jedynie 10%

Celuloza isocell for you ocieplenia poddasza

Ocieplamy Poddasza

Wełna celulozowa Isocell For You to doskonały materiał do ocieplenia poddasza. Materiał instalowany jest przy użyciu maszyn do wdmuchiwania. Metoda ta zapewnia szybkie, szczelne i skuteczne wypełnienie każdej wolnej przestrzeni. Całkowicie eliminuje ryzyko popełnienia błędów wykonawczych, jakie są częstym problemem podczas ręcznego układania wełny.

Ile czasu trwa ocieplenie poddasza wełną celulozową Isocell For You?

Ocieplenie poddasza wełną celulozową co do zasady nie zajmie więcej niż 2 dni, a prace wykonują zazwyczaj dwu lub trzyosobowe ekipy.

Celuloza isocell for you ocieplenia poddasza

Ocieplamy stropodachy

Stropodachy wentylowane to przegrody, które mają swoją określoną specyfikę. Skuteczność ocieplenia tego typu przestrzeni zależy zarówno od wyboru rozwiązania jak i profesjonalizmu i doświadczenia samych instalatorów.

Metoda wdmuchiwania zapewnia najwyższą skuteczność ocieplenia przestrzeni stropodachu przy racjonalnym nakładzie prac dodatkowych.

Jedynie wdmuchiwanie celulozy pozwoli na zapewnienie szczelnej i jednorodnej warstwy izolacji, zachowującej wszystkie parametry w warunkach przestrzeni wentylowanej.

Przy aplikacjach materiału w przestrzenie stropodachu kluczowe jest odpowiednie wyposażenie i doświadczenie ekipy wykonawczej.

Dla uzyskania rekomendacji sprawdzonych i doświadczonych instalatorów autoryzowanych do wykonywania ociepleń stropodachów materiałem Isocell For You zapraszamy do kontaktu z 4U Izolacje.

Dlaczego warto ocieplić stropodach?

Stropodachy wentylowane nieocieplone w należyty sposób biorą bardzo znaczący udział w bilansie strat ciepła budynku. W skrajnych sytuacjach nawet 1/3 ciepła ucieka z budynku właśnie tą drogą. Powoduje to, że przegrody tego typu nie tylko warto izolować ale i należy to robić w pierwszej kolejności – możliwość znaczącego ograniczenia strat ciepła przez wykonanie jednego, stosunkowo mało inwazyjnego przedsięwzięcia termomodernizacyjnego pozwala uzyskać często bardzo szybki zwrot z inwestycji, a w kolejnych latach użytkowania zapewnia bardzo znaczące oszczędności na ogrzewaniu. Szczególnie przyrost ten jest widoczny oczywiście przy dociepleniu stropodachu od stanu pierwotnego (często niska grubość izolacji o słabych parametrach i w złym stanie technicznym) do stanu docelowego wymaganego wg tzw. Warunków Technicznych.

Celuloza isocell for you materiał do ociepleń
Ocieplamy stropy
Celuloza Isocell for you to doskonały materiał do ociepleń stropów poddaszy nieużytkowych zarówno wiązarów jak i tych betonowych. Izolacja sprawdza się też do skosów poddaszy użytkowych, stropodachów jak i ścian domów szkieletowych.

Materiał instalowany jest przy użyciu maszyn do wdmuchiwania dzięki czemu metoda ta zapewnia szybkie, szczelne i skuteczne wypełnienie każdej wolnej przestrzeni, całkowicie eliminując ryzyko popełnienia błędów wykonawczych, jakie są częstym problemem podczas ręcznego układania wełny.

Ocieplenie stropu celulozą Isocell For You:

szczelnie i bez łączeń wypełnia każdą wolną przestrzeń
pozwala na obniżenie kosztów ogrzewania budynku zimą
zapewnia najwyższą ochronę przed letnim przegrzewaniem dzięki wysokiemu ciepłu właściwemu
daje wysoki komfort dla mieszkańców, dzięki większej stabilności temperaturowej wewnątrz pomieszczeń użytkowych
poprawia akustykę izolując nas od zewnętrznego hałasu

Jak wygląda ocieplenie stropu poddasza?

Niezależnie od rodzaju konstrukcji – strop drewniany lub betonowy na początek należy ustalić grubość izolacji jaka nas interesuje. W przypadku stropu drewnianego / wiązarowego w dalszym etapie należy wykonać suchą zabudowę sufitu. W zależności od przekroju konstrukcji między stelaż a np. płytę gk należy zastosować paroizolację o stałym Sd.

Celuloza isocell for you ocieplenia poddasza
Ocieplamy ściany domów szkieletowych
Zdolność akumulacji ciepła przez celulozę i niska przewodność cieplna sprawia, że domy szkieletowe ocieplone celulozą Isocell For You szybko się nagrzewają i długo utrzymują ciepło zimą. Latem zaś skutecznie chronią wnętrza przed wysokimi temperaturami.

Wypełnij formularz kontaktowy:

Klikając  „Wyślij” oświadczasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania Twoich danych osobowych, które znajdują się w Polityce prywatności 4U Izolacje Sp. z o.o.
Skip to content