Zaznacz stronę

Celuloza Isocell For You to doskonały materiał do ociepleń stropów poddaszy nieużytkowych zarówno wiązarów jak i tych betonowych. Izolacja sprawdza się też do skosów poddaszy użytkowych, stropodachów jak i ścian domów szkieletowych. 

Materiał instalowany jest przy użyciu maszyn do wdmuchiwania dzięki czemu metoda ta zapewnia szybkie, szczelne i skuteczne wypełnienie każdej wolnej przestrzeni, całkowicie eliminując ryzyko popełnienia błędów wykonawczych jakie są częstym problemem podczas ręcznego układania wełny. 

Ocieplenie stropu celulozą Isocell For You:

– szczelnie i bez łączeń wypełnia każdą wolną przestrzeń

– pozwala na obniżenie kosztów ogrzewania budynku zimą

– zapewnia najwyższą ochronę przed letnim przegrzewaniem dzięki wysokiemu ciepłu właściwemu 

– daje wysoki komfort dla mieszkańców dzięki większej stabilności temperaturowej wewnątrz pomieszczeń użytkowych

– poprawia akustykę izolując nas od zewnętrznego hałasu

Dlaczego celuloza Isocell For You ? 

To skuteczna izolacja termiczna o najniższym współczynniku przewodzenia ciepła 0,037 W/mK i wysokim cieple właściwym 2,15 kJ.

Poza tym to ekologiczny produkt, który pozwala na odzyskanie właściwości ukrytych w naturze. W specjalnym procesie produkcji makulatura papieru gazetowego zamienia się w wyjątkowy i trwały wyrób do ociepleń budynków. Tam, gdzie po przekroczeniu pewnych grubości izolacji, inne materiały nie dają realnych efektów lub ich koszt środowiskowy coraz dłużej się spłaca, celuloza wciąż szybko i skutecznie chroni Wasz dom i środowisko jako bufor CO2.

Jak wygląda ocieplenie stropu poddasza ?

Niezależnie od rodzaju konstrukcji – strop drewniany lub betonowy na początek należy ustalić grubość izolacji jaka nas interesuje. W przypadku stropu drewnianego / wiązarowego w dalszym etapie należy wykonać suchą zabudowę sufitu. W zależności od przekroju konstrukcji między stelaż a np. płytę gk należy zastosować paroizolację o stałym Sd, w tym celu warto skontaktować się z jednym z naszych doradców pod nr tel 667 668 058 lub e-mail: info@izolacje4u.pl który doradzi i zaproponuje odpowiednie rozwiązanie.

W przypadku stropu betonowego przygotowanie zależne jest od tego czy w przyszłości chcemy zaadaptować to pomieszczenie na strych / składzik czy nie. Jeśli nie to możemy od razu przejść do dalszych prac związanych z wykonaniem ocieplenia. W przypadku jeśli chcemy mieć tam miejsce na trzymanie chociażby „choinki” najczęściej przygotowuje się konstrukcję drewnianą z legarów podpartych na np. regulowanych stopach tarasowych, na których po wykonaniu izolacji będzie można ułożyć deskowanie lub płyty OSB.

Po wykonaniu prac przygotowawczych na miejsce inwestycji przyjeżdża jeden z naszych autoryzowanych wykonawców wraz z celulozą Isocell For You spakowaną w workach po 12,5 kg i maszyną do wdmuchiwania, która odpowiada za odpowiednie napowietrzenie i rozwłóknienie dostarczonego materiału.

Izolacja na górę transportowana jest za pomocą węży do wdmuchiwania, w tym przypadku nie ma potrzeby zagęszczać materiału, który swobodnie leży na płaskiej powierzchni. Izolacja całego dachu trwa zazwyczaj 1-2 dni roboczych.

W jakich rejonach kraju świadczymy swoje usługi ?

Jesteśmy ogólnopolskim dystrybutorem celulozy Isocell For You a w kraju posiadamy sieć autoryzowanych wykonawców, którzy świadczą usługi wdmuchiwania wszędzie tam gdzie Nas potrzebujesz. Nasi wykonawcy posiadają odpowiedni sprzęt,  bazują na ogromnej wiedzy teoretycznej jak i praktycznej posiadając wieloletnie doświadczenie. Autoryzacja 4U Izolacje Sp. z o.o. z mocy nadanej przez Isocell GmbH to gwarancja profesjonalnego wykonania izolacji i spokój na lata. 

W przypadku jakichkolwiek pytań w zakresie izolacji Twojego poddasza służymy pomocą: 667 668 187 

Wypełnij formularz - odpowiemy:

Skip to content